O nas

Poznaj nas lepiej

Ktodowiezie.pl to portal stworzony
dla Twojej wygody

Jego istnienie poprzedziła pandemia, podczas której wyjście do sklepu po zwykłe bułki czy ryż stanowiło nie lada wyzwanie. Z największym problemem musieli zmierzyć się ci, którzy przebywali na ścisłej kwarantannie. Co im pozostało? Błaganie o pomoc przyjaciół, rodzinę, sąsiadów? Na szczęście to nie była jedyna opcja.

Na ratunek przyszły oferty sklepów, które dowożą zakupy do domu, a ich liczba jest oszałamiająca. Nic dziwnego. Wszak zakupy z dostawą to po prostu wygoda nie tylko podczas kwarantanny, lecz także na co dzień.

Makaron świderki? Jedno kliknięcie. Zbożowy chleb z pestkami dyni? Kliknięcie drugie. A chwilę później dostawca podstawia nam zakupy prawie pod nos. Proste? Tak, ale uznaliśmy, że może być jeszcze prościej.

Wystarczy 1 sekunda

Teraz już nie musisz poświęcać czasu na przeszukiwanie Internetu, aby znaleźć sklepy, które dowożą do Ciebie zakupy. Wystarczy, że wpiszesz adres, by po sekundzie (dosłownie!) wyświetliła Ci się lista sklepów, których dostawcy są w stanie pojawić się tam, gdzie chcesz.

Znajdź dokładnie to, czego szukasz

Różne filtry pomogą Ci wybrać tylko te sklepy, którymi naprawdę jesteś zainteresowany. Jeśli więc szukasz piekarni, cukierni lub sklepiku z asortymentem dla wegan, to dzięki nam znajdziesz je ekspresowo.

Udanych zakupów!

Pobierz:


ktoDowiezie.pl to usługi w zasięgu Twojej ręki

Ty wiesz, czego chcesz. My Ci powiemy, gdzie to dostaniesz. Bez wychodzenia z domu.

+ 630 Sklepów

Od pieczywa, przez słodkości, do artykułów papierniczych.

+340 Punktów usługowych

Fryzjer, kosmetyczka, wulkanizator i nie tylko.