Blog

O zakupach i usługach w internecie...

Dlaczego warto robić zakupy z dostawą do domu?

Dlaczego warto robić zakupy z dostawą do domu?

Badania z 2017 r. wykazały, że zakupy z dostawą pod drzwi robi co siódmy Polak. Dziś nie mamy wątpliwości, że ta forma nabywania produktów stała się jeszcze bardziej popularna. Ty się jeszcze nie przekonałeś? Sprawdź co możesz zyskać, dokonując e-zakupów.

Oszczędzasz czas

Duże zakupy w markecie to wyprawa, która potrafi zająć połowę dnia. Niby masz gotową listę produktów, wiesz po co przyjeżdżasz, a i tak twoją uwagę rozpraszają działy, w których miało cię wcale nie być. Bo i doniczka nowa by się przydała, jakieś pojemniki na kasze, już nie mówiąc o tym, że w promocji są blendery, więc warto i tam podejść. Potem przywóz rzeczy do domu, wędrowanie z siatkami i nagle się okazuje, że przepadł praktycznie wolny dzień.

Zakupy przez internet zajmą ci maksymalnie 30-40 minut. Tylko tyle potrzebujesz, aby przeklikać się przez poszczególne strony, zamówić i zapłacić. Reszta, to już tylko odbiór produktów spod drzwi własnego mieszkania. Co więcej, na swoim koncie sklepowym możesz podejrzeć swoje poprzednie zakupy, tworzyć listy produktowe. Jeśli regularnie kupujesz podobne rzeczy, to kolejna wizyta w e-sklepie potrwa raptem kilka minut.

Oszczędzasz pieniądze

Być może dotychczas unikałeś zakupów z dostawą do domu, bo wydawało ci się, że to generuje dodatkowe koszty. Otóż nie do końca tak jest. Część sklepów oferuje darmową dostawę, jeśli zrobisz zamówienie powyżej określonej kwoty.Koszty dostawy, to nie wszystko. Kupując przez internet, możesz błyskawicznie porównywać ceny poszczególnych produktów, jak również sprawdzać, ile kosztują one w innych sklepach. W ten sposób łatwo zaoszczędzisz pieniądze.Internetowe zakupy to także większa kontrola koszyka, i co za tym idzie, wydatków. Na bieżąco masz wgląd do kwoty, jaką musiałbyś za te wszystkie produkty zapłacić. W sklepie stacjonarnym zazwyczaj zaskoczenie przychodzi dopiero przy kasie. Wtedy trudno się wycofać...

Nie narażasz zdrowia swojego i swoich najbliższych

W dobie koronawirusa nie tylko osoby na kwarantannie boleśnie odczuły niemożność swobodnego robienia zakupów. Niska odporność, przeziębienie – w takich przypadkach każde wyjście do sklepu wiąże się z niepotrzebnym ryzykiem, ale i stresem. Zakupy przez internet docenią również osoby z problemami ruchowymi, jak również ich opiekunowie.

Zakupy z dzieckiem już nie są problemem

Niespieszne spacery po hali sklepowej z dzieckiem? Podobno takie rzeczy się zdarzają, ale nie znamy nikogo, kto tego regularnie doświadcza. Zakupy z dostawą do domu, to koniec dziecięcych pokus. A przynajmniej nie w takiej skali.

Kupujesz kiedy ci wygodnie

W dzień czy w nocy – nie ma znaczenia. Po prostu odpalasz stronę internetową i robisz zakupy z dowolnego miejsca. To szczególnie wygodne dla osób, które dużo pracują i trudno jest im wygospodarować kilka godzin na podróż do sklepu.

Nic nie ryzykujesz

Bez względu na to, czy robisz zakupy w sklepie stacjonarnym czy internetowym, przysługują ci określone prawa. Jednym z nich jest możliwość odstąpienia od umowy, czyli zwrot dokonanych zakupów. Zanim to zrobisz jednak, zapoznaj się dokładnie z regulaminem sklepu i postępuj zgodnie z zawartymi tam wskazówkami.

Dajemy się lubić, dołącz do nas!